Güncel

Muğla’da Eksikliğin Diyalektiği ve Gezi Konuşuldu

9. Uluslararası Homofobi Karşıtı Buluşma’nın yerel ayakları olan Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar 17 Nisan’da Muğla’daydı.

28 Nisan 2014 Devamı

Uluslararası Homofobi Karşıtı Buluşma’nın Dokuzuncusu Yaklaşıyor

Kaos GL’nin 17 Mayıs Uluslararası Homofobi Karşıtı Gün vesilesiyle düzenlediği Buluşma’nın (HKB) bu yıl dokuzuncusu gerçekleşecek.

24 Nisan 2014 Devamı

Homofobik Nefretten Mardin’de Linç Çağrısı!

18 Nisan 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Yalova’da Buluştu

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar kapsamında Çarşamba günü Yalova Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda “LGBT’ler ve Sosyal Hizmet” başlıklı bir etkinlik düzenlendi.

14 Nisan 2014 Devamı

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar Muğla’da

9. Uluslararası Homofobi Karşıtı Buluşma’nın yerel ayakları olan Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar 17 Nisan’da Muğla’da yapılacak.

8 Nisan 2014 Devamı

Homofobiye Karşı Bölgesel Ağ 5. Kez Ankara’da Toplandı

Kaos GL’nin yürüttüğü Homofobiye Karşı Bölgesel Ağ’ın 5. buluşması 11-14 Mart tarihleri arasında Ankara’da yapıldı.

15 Mart 2014 Devamı

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar Nazilli ve Aydın’da

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar TOG Nazilli ve TOG Aydın’ın ev sahipliğinde Nazilli ve Aydın’da idi.

7 Mart 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Antalya’da Buluştu

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar kapsamında Cuma günü Antalya’da “Sosyal Gerontoloji Ayrımcılık Karşıtı Sosyal Hizmet” başlıklı bir etkinlik düzenlendi.

3 Mart 2014 Devamı

Sakarya’da Homofobi ve Transfobi Paneli Düzenlendi

Homofobiye Karşı Yerel Buluşmalar’ın Sakarya ayağı gerçekleşti. İlgi ve katılımın yoğun olduğu panelde “hastalık, suç ve günah” söylemlerinin yanısıra, yerel seçimlerde HDP’nin LGBTİ politikası da konuşuldu.

3 Mart 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Balıkesir’de Gezi Direnişini Tartıştı

Homofobi Karşıtı Yerel Buluşmalar’ın Balıkesir ayağında Gezi direnişi ve LGBTİ (lezbiyen, gey, biseksüel, trans ve interseks) mücadelesi tartışıldı.

22 Şubat 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Çanakkale’de Buluştu

Çanakkale’de Kaos GL Derneği, Çanakkale Bağımsız Kadın Kolektifi (ÇABA), Ece Ayhan Sivil Girişimi (EASG) ve Pan Görsel Kültür Derneği’nin işbirliğiyle Pazar günü Pan Görsel Kültür Derneği’nde "Homofobi Karşıtı Yerel Buluşma" düzenlendi.

20 Şubat 2014 Devamı

Edirne’de Homofobi Karşıtı Buluşma

Homofobi Karşıtı Yerel Buluşmalar’ın Edirne ayağında Evren E. Çakmak buluşmaların tarihçesini aktarırken, Yıldız Tar ise eğitimde heteronormativite üzerine konuştu.

20 Şubat 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Malatya’da Buluştu

Homofobi Karşıtı Yerel Buluşmalar kapsamında Kaos GL Derneği ve Malatya Homofobi ve Transfobi Karşıtı Gençlik İnisiyatifi işbirliğinde Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) ve Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) konferans salonunda panel gerçekleştirildi.

16 Şubat 2014 Devamı

Kuzey Kıbrıs’ta Homofobi Karşıtı Buluşma

Kaos GL, Homofobi Karşıtı Yerel Buluşmalar kapsamında Kuzey Kıbrıs’ta yerel örgütler, sendikacılar ve öğrenciler ile buluştu.

13 Ocak 2014 Devamı

Homofobi Karşıtları Eskişehir’de Buluştu

9. Uluslararası Homofobi Karşıtı Buluşma’nın yerel ayakları kapsamında Eskişehir Eğitim-Sen Kadın Komisyonu ve MorEl LGBT oluşumu ile Eskişehir’de bir etkinlik düzenlendik.

7 Ocak 2014 Devamı